Tuzla Haşere İlaçlama

Tuzla ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan tersaneleri ile kimlik kazanmış ve yeni yerleşim yapılaşması olan bir ilçemizdir. Tuzla Böcek ilaçlama firması olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde tüm bölgelere 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız 20 yılı aşkındır ilaçlama yapmaktadır. Firma çalışanlarımız profesyonel ilaçlama ekiplerinden oluşmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığının tüm ilaçlama yetki belgelerine sahip bir firmayız. Tuzla haşere ilaçlama olarak ilaçlama yaptığımız haşere, kemirgen ve böcek türleri: Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Doğu (oryantal) hamam böceği, kakalak, kalorifer böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, bit, pire, mayt, mite, kırkayak, kulağakaçan, sivrisinek, karasinek, yılan, akrep, gümüş böceği, fare, tarla faresi, çatı faresi, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi gibi haşere ve kemirgen türleridir. Tuzla böcek ilaçlama firmaları arasında yetkin olan firmamız ilaçlamada sağlık standartlarına önem vermektedir. İlaçlamada kullanılan kimyasallar Türk Standartları Enstitüsü onaylı olup Dünya Sağlık Örgütü standartlarındadır. Tuzla haşere ilaçlama yöntemlerimiz haşere türlerine, yoğunluklarına ve bulundukları alanın yapısına göre (açık alan, kapalı alan) belirlenmektedir. Bu ilaçlamalar sıvı ilaçlama, jel ile ilaçlama ve fare istasyonları şeklinde yapılmaktadır.

Sıvı ilaçlama yöntemlerimiz kokulu ve kokusuz olarak yapılır. Kokulu ilaçlamalarımız daha çok açık alan bölgelerinde uygulanıp yoğun haşere, böcekler ve kemirgenler için yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlama kapalı alanlarda ve fare gibi kemirgenler için yapılmaktadır.  Tuzla fare ilaçlama firması kemirgen ilaçlamalarında fare istasyonları, fare tozları ve fare buğdayları gibi ilaçlama yöntemleri uygulamaktadır. Tüm uygulama yöntemlerimiz güncel gelişmeleri takip ederek ve bazı denemelerden sonra ilaçlama firmamız tarafından ilaçlama yöntemleri arasında yerini alır. Tuzla böcek ilaçlama fiyatları tüm İzmir, İstanbul ve Kocaeli illerinde aynı standartlarla belirlenir. Bu standartlar: ilaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğu, hangi haşere, böcek veya kemirgen türünün barındığı ve bu canlıların bulundukları mekandaki yoğunlukları, ilaçlamada kullanılacak kimyasalın miktarı gibi faktörlerdir.

Böcek ilaçlama firması olarak Tuzla’da profesyonel, eğitimli ve deneyimli ekiplerimiz tarafından 7/24 yapılmaktadır. İlaçlama hizmeti almak için bizi arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir