Karpat Akrebi İlaçlama

karpat akrebi

Karpat akrebi bilinen diğer akrepler arasında en az tehlikeli olanıdır. Boy ve yapı bakımından da daha ufaktır. Kendi halinde yaşayan bir türdür ve ülkemizde en çok görülen akrep çeşididir. Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde görülen akrep çeşidi karpat akrebidir.

Evlerde en sık görülen karpat akrebi genelde evin bodrum, kiler ya da çatı arakalarını yuva olarak kullanır. Nemli ortamları seven bu akrep çeşidi rutubetli evlerde daha sık görülür. Yumurtalama yöntemi ile çoğalır boyutları 8 mm ile 10 mm arasında değişiklik gösterir.

Saldırgan değildir zehiri de kuvvetli değildir. Ama gene de evlerde yorgan, yastık gibi yerlere girebilen bu canlı sizden korkup tehlike altında anladığında sokabileceğini unutmayın ve evinizde görülmesi takdirde ilaçlama şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

İlaçlama şirketi olarak Türkiye genelinde sunduğumuz haşere ilaçlama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize 7/24 çalışanlarımız ile % 100 memnuniyet sunmaktayız.

Böcek ilaçlaması konusunda özel hazırlanmış ekibimiz ile karpat akrebi ilaçlaması hizmetini de tüm böcek ilaçlama servislerimiz ile sağlamaktayız.

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir