Karınca İlaçlama

KarincaKarıncaların yaklaşık 8.000 çeşit türü bulunmaktadır. Koloniler halinde yaşarlar. Boyutları 8 mm ile 15 mm arasında türüne göre değişiklik gösterir. Kendi ağırlığının onlarca kat ağırlığını kaldırırlar. Yiyecek bulmak için başlarında bulunan antenlerini kullanırlar.

Evde karınca görülmesi durumunda mutlaka ilaçlama şirketleri ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Karıncalar insanlara bir çok hastalık bulaştırır taşıdıkları virüsler ciddi gıda zehirlenmelerine yol açar. Ayrıca koloniler halinde yaşadıkları için öncü olarak gönderdikleri yiyecek arayan karınca diğer karıncaları da çağırarak evlerinizde toplu olarak görülmesine neden olur.

Karınca ilaçlama konusunda deneyimli ekibimiz sizlerin sağlığını korumak için açık ya da kapalı alan fark etmeksizin her bölgede ilaçlama yapabilmektedir. Bunun için kullandığımız son teknoloji ilaçlama aletleri ve Karınca İlaçlama konusunda deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere 24 farklı şube ile hizmet vermekteyiz.

İstediğiniz zamanda bilgi alabileceğiniz çağrı merkezimiz size karınca ilaçlama konusunda bilgi vererek bu haşerelerden kesin olarak kurtulmanız için destek vermektedir. İlaçlama ciddi bir iştir yıllardır müşterilerimizin güveni ile ilerleyen ilaçlama şirketimiz her zaman sizlere daha iyi ilaçlama hizmeti vermek için çalışmaktadır.

, , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir