Karamürsel İlaçlama

DCF 1.0Karamürsel Kocaeli körfezinin güneyine denk gelen Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Komşu il ve ilçeleri Yalova ve Gölcük’tür.  Sanayi olarak özellikle dokuma ve kumaş alanında gelişmiş olan Karamürsel, Osmanlı İmparatorluğu zamanlarında kurulan ilk kumaş fabrikasını da sınırlarında bulundurmaktadır.  Sanayi dışında balıkçılık ve tarım bölge halkının geçim kaynakları arasındadır. Tarım alanında ise zeytincilik ve erik, armut, incir, kiraz gibi meyve bahçeleri yaygınlaşmış ekinlerdir.

Tarımcılığın önemli bir geçim kaynağı olduğu bölgede tarım ürünlerine zarar gelmesini önlemek için onlara hasar verebilecek tüm haşere ve türlerini tarım alanlarından uzak tutmak gerekir.  Böceklerin, çeşitli kanatlı haşerelerin yanı sıra tarım alanlarında en büyük zararı tarla ve kör fareler vermektedir. Tarla fareleri genellikle mahsullerin toprağın üstte kalan kısımlarını yerken, kör fareler bitkilerin toprağın altında kalan kök kısımlarını yiyerek ürünlere zarar vermekte, onları zayi etmektedir. İzmit ilaçlama firmamız ekili alanlarınızı korumanız için deneyimli kadrosu ile günün her saati hizmet vermektedir.

Karamürsel haşere ilaçlama sadece tarım alanlarına ya da ekili alanlara değil ev, işyeri gibi kapalı yaşam alanlarına hatta okul, hastane gibi yüzlerce insanın bulunabildiği kamu alanlarına ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böceklerin ve yılan, fare vb. zararlıların zararları yalnız maddi açıdan değil, sağlık açısından da ciddi kayıplara yol açar. Veba, humma, tifüs, tifo gibi bulaşıcı ve ölümcül hastalıklar insanlara bu zararlılar yolu ile geçer. Dolaştıkları pis ortamlardan taşıdıkları hastalık mikroplarını evlerde, iş yerlerinde gezdikleri her yere salgıları aracılığı ile bırakabilen böcekler insan sağlığı açısından önemli tehdit unsurlarıdır. Son yapılan sayımlara göre yaklaşık 48.000 kişiyi bulan Karamürsel ilçe halkının sağlığını bu tehdide karşı korumak amacı ile haşerelerin barındığı yerlerin ilaçlanması Karamürsel ilaçlama firmalarının işidir. Haşereler ile kişisel olarak mücadele edebileceğinizi düşünmek size sadece zaman kaybettirecek, haşerenin çoğalarak yaşam alanınızı istila etmesine neden olacaktır. Bu nedenle haşere ile mücadele işi kesinlikle Karamürsel böcek ilaçlama işlemi yapan firmamıza bırakmak en doğru karar olacaktır. Karamürsel böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir