Kandıra İlaçlama

kandira-bocek-ilaclamaKandıra ilaçlama servisleri Kocaeli’ne bağlı Kandıra ilçesinde böcek ve haşere sorunlarına karşı ilaçlama hizmeti vermektedir. Kandıra ilçesi Karadeniz’e kıyı konumda 5 mahalle ve 91 köyden oluşan bir yerleşim yeridir. Kandıra’da yaklaşık 50 bin olan nüfus oranının 35 bini kırsal alanda ikamet etmektedir. Kandıra merkez, İzmit ilçesine yaklaşık 44 km uzaklıkta, Adapazarı’na 48 km, İstanbul’ a 140 km uzaklıktadır. Kocaeli’nin sanayi bakımından gelişmemiş tek ilçesi olan Kandıra’nın yüzölçümü 933 km² dir. Denize kıyı konumda ve yeşile hakim olan Kandıra ilçesinde görülen böcek ve haşerelere karşı Kandıra ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yapılmaktadır.

Kandıra ilçesinin Karadeniz’e kıyı olan Kerpe, Kefken, Kumcağız, Bağırganlı, Seyrek ve Cebeci gibi sahil kasabaları özellikle yaz aylarında tatilcilerin gözde mekanı olmaktadır. Bu kasabalarda bulunan yazlık konutlarda ve sitelerde oluşan tüm haşere sorunları Kandıra ilaçlama servisleri tarafından ilaçlama hizmeti verilmektedir. İlçede bulunan yeşillik alanlar ve ormanlar adeta bir cennet gibidir. Kandıra’da Karadenize dökülen Sarısu deresi, Seyrek deresi ve Kumcağız deresi olmak üzere 3 adet derenin yanı sıra, Seyitaliler ile Sarıcaali köyleri arasında sulama amaçlı kullanılan Arıklar Göleti, Karaağaç ve Arifağa köyleri arasında Kamış Gölü, Ahmethacılar ile Kaymazerikli Köyleri arasında Toramanlar Göleti, Pınarlı Köyünde bulunan doğal göl ve Ütük’te bulunan gölet gibi önemli su kaynakları vardır. Sulak alanlara yakın yerlerde sıkça görülen sinek, sivrisinek, tatarcık, akrep, tarla faresi, salyangoz gibi zararlı haşere türlerine karşı Kandıra ilaçlama servisleri ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

İlaçlama hizmeti almak için irtibata geçtiğiniz Kocaeli böcek ilaçlama firmaları arasında tercih yaparken ilaçlama işleminden etkili sonuç alabilmek için firmanın kullandığı ilaçların kaliteli ve sağlık bakanlığınca onaylı ilaçlar olup olmadığını öğrenin. Ve ilaçlamaya gelen personellerden bununla ilgili belgeleri işlem yapmadan önce görmek istediğinizi söyleyin. Aksi takdirde ucuz ilaçlama fiyatları verebilmek için kalitesiz ilaçlar kullanarak haşereler üzerinde etki sağlayamayan amatör ve korsan ilaçlama firmaları size sağlık sorunları ve maddi kayba neden olabilir. İzinsiz çalışarak sözde ilaçlama yapan bu firma veya kişiler ile karşılaşırsanız mutlaka ilgili yerlere ihbarda bulunun.

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir