Kakalak böceği ilaçlama

İzmit ilaçlama firması olarak yıllardan beri insan sağlığını vizyon edinen bir hizmet anlayışıyla vermiş olduğumuz kakalak böceği ilaçlama uygulamamız faaliyetini sürdürmektedir.

Kakalak böcekleri gerek yaşadıkları alanlar, gerekse beslendikleri gıdalardan ötürü vücutlarında  fazlasıyla virüs barındıran canlılardan biridir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok bulaşıcı ve kalıcı hastalığa sebebiyet verebilir. Bunlar; dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, mantar, antrax ve hepatittir.  Günde ortalama 20 saat barındığı alandan çıkmadan uyur. Evrim geçirmemiş nadir canlılardan biridir. Sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan kakalak böcekleri evlerde genellikle mutfak ve banyoları tercih eder. Bu nedenle özellikle buraların hijyenine oldukça dikkat edilmelidir. Yaşam alanlarında özellikle tamir edilmeyen su ve kanalizasyon boruları, parke ve duvar çatlakları, kırık, çıkık alanlarda barınır.

Kakalak böcekleri 30 gün aç ve susuz kalabildiği gibi aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta yaşamını sürdürür. Kakalak böceklerinin vücutlarının dışındaki kabuk oldukça sert olduğundan kolayca öldürülemez. Kişisel alanlarınızda bu canlı türü ile karşılaştığınızda profesyonel firmalardan kakalak böceği ilaçlama uygulaması almanız en etkili ve kesin sonucu verecektir.

İzmit böcek ilaçlama firması Sağlık bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvan türleri için zararsızdır. Kakalak böceği ilaçlama için uygun olan kokulu sıvı ilaçlama şeklidir. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre bu böcek türü ile karşılaşmanız olası değildir. İzmit böcek ilaçlama firmamıza bağlı uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alanda kakalak böceğinin direncini ve alanın büyüklüğünü tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması sonrası sürekli dezenfekte edilmiş bir ortam için diğer haşere çeşitlerinde olduğu gibi ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde tekrarlanması gerekir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda kakalak böceğinden şikayetçiyseniz firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir