İzmit Haşere İlaçlama

izmitİzmit, doğanın verdiği güzellikleri insanların nasıl yok ettiğinin tam bir örneğidir. İzmit, çok güzel bir iklime ve doğaya sahip olan 2250 yıllık bir kenttir. Oysa bu güzelliğe ve tarihe sahip kentin günümüzde bir turizm veya tarım bölgesi olması gerekirken, şu anda bir sanayii bölgesi durumundadır. Doğanın korunmasına yönelik hiçbir önlem almadan gelişen sanayi, kentin ve çevresinin doğal güzelliğini alıp götürmüştür.
Bataklığa gönüştürülmüş bir körfeze sahip olan İzmit, son yıllarda yapılan alt yapı çalışmaları ve kurulan dev arıtma sistemleriyle kurtarılmaya çalışılmaktadır. Oysa bu hiç kolay gibi görülmüyor.
İzmit körfezinde, bol miktarda bulunan istakozdan dolayı, eski adı Astakoz olan kent , daha sonra Büyük İskender’in Anadolu’yu fethetmekte görevli kralı olan Nicomedes’in verdiği adı Nicomedia ile gelişerek Roma, Antakya ve İskenderiye’den sonra dünyanın dördüncü büyük kenti durumuna gelen İzmit, günümüzde de kişi başına düşen geliri ile Türkiye birincisidir. Fakat ne yazık ki, böyle ilk sıralarda yer almak İzmitlilere pek büyük bir mutluluk vermemekle beraber, kentin eski halini bilmeyen gençler pek farkında olmayasalarda, 60’lı yıllar öncesinin İzmit’ini tanıyanlar şimdiki halini hüzünle izliyorlar.

İzmit, Türkiye’nin en büyük, Avrupanın ise sayılı sanayi kentlerinden biridir. Dünyanın bazı büyük firmalarının fabrikaları İzmit bölgesinde yer alır. İzmit’te sanayinin sürekli gelişmesi ile beraber, haşere ve böceklerde artmaktadır. Bu nedenle Gezer ilaçlama şirketi olarak, İzmitte ilaçlama servisimiz bulunmakta ve sizlere en ekonomik ve en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

İzmit böcek ilaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı ilçeler;Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez ve tüm Kocaeli’ne İzmit ilaçlama servisi olarak, ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İzmit’in tüm semtlerinde ilaçlama yaptığımız haşere ve böcekler; hamam böceği, kara Fatma, tahtakurusu, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, tesbihböceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırkayak, yılan, tahta kurdu, kırkayak, ağaç kurdu, tespihböceği, Oryantal hamam böceği, tespih böceği, çıyan, fındık faresi, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi şeklindedir.

İZMİT İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER
Gebze İlaçlama Başiskele İlaçlama Çayırova İlaçlama
Derince ilaçlama Gölcük ilaçlama Dilovası ilaçlama
Kandıra ilaçlama Kartepe ilaçlama Körfez ilaçlama
Karamürsel ilaçlama Darıca ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir