İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında en güvenilir firma olan acililaclama.com ile garantili hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

istanbul böcek ilaçlama
istanbul böcek ilaçlama

Firma İstanbul’da yer alan tüm ilçelere hizmet vermektedir. İlçelerde bulunan şubeleri ile müşterilerinin ilaçlama taleplerini anında cevap vermektedir. Müşteri odaklı çalışmanın sonucu olarak markalaşma ve kalite standartlarını her geçen gün arttırmaktadır.

Hizmet Verdiği İlçeler

En çok istanbul böcek ilaçlama talebinin olduğu ilçelerden 10 tanesini aşağıda sıraladık:

 1. Kadıköy
 2. Beşiktaş
 3. Beykoz
 4. Sarıyer
 5. Bahçelievler
 6. Çekmeköy
 7. Bağcılar
 8. Beylikdüzü
 9. Şişli
 10. Kartal

Bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımız haşerelerle mücadele etmek ve onlardan kesin sonuçlarla kurtulmak için Acil Böcek İlaçlama firmasına başvurmaktadırlar. Kendi başlarına uyguladıkları yöntemler sonuçsuz kalmakta hatta bu haşerelerin daha da çoğalmasına ve baş edilemez duruma gelmelerine yol açabilmektedir. Bu yüzden bilinçli vatandaşlar yazıda tanıttığımız firma gibi profesyonel ilaçlama şirketlerine web siteleri ya da telefon numaralarından ulaşarak uzman desteği almaktadır.

İstanbul yaklaşık olarak 15 milyon insanın yaşadığı tarihsel zenginlik olarak dünyanın sayılı kentleri arasında gösterilmektedir. Nüfusu sürekli artış göstermekte, metre kareye düşen insan sayısı inanılmaz yükselmektedir. Böyle kalabalık bir şehirde böcekler de yoğun olarak yaşamaktadır. Kendi sağlığını düşünmeyip tedbir almayanlar diğer insanların sağlığını da tehlikeye atmaktadır.

İstanbul’da yer alan belediyelerden bazıları düzenli olarak sokaklarda ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Hele ki yaz ayları ile beraber artış gösteren sivrisineklere karşı etkili olabilecek bu uygulama maalesef her ilçede yapılmamaktadır. Oldukça şikayet edilen bu konunun nedenleri ise şöyledir:

 1. Bazı belediyelerin diğerlerine göre nispeten böcek ilaçlama konusunda daha ilgisiz olması,
 2. Kalabalık ve sürekli işlek halinde olan caddelerde insanlara zarar vereceği şüphesi ile uygulamadan kaçınılması.

Ayrıca belediyeler evler ve müstakil bahçeleriniz için ilaçlama hizmeti yapmamaktadır. Yani siz evinizi işgal eden kalorifer böceğinden kurtulmak için belediyelerden hizmet alamazsınız. Bu durumda acililaclama.com gibi alanında uzman firmalara ulaşarak evinizdeki böcek, fare, pire ya da herhangi bir haşere türüne özel ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve bu uygulamadan faydalanmaya karar verdiniz. Peki firma seçiminde nelere dikkat etmelisiniz ?

 1. İşlem yapacak böcek ilaçlama firması köklü bir kuruluş mu ?
 2. Çağrı merkezinde çalışan, size ön bilgi verenler konuya hakim mi ?
 3. Evinizde ya da işyerinizde gördüğünüz haşere türüne özel uygulamaları var mı ?
 4. Sizin talebiniz doğrultusunda kokulu ya da kokusuz ilaçlama yöntemleri var mı ?
 5. Fiyatları genel ilaçlama fiyatları 50-100 TL arasında mı ?

Bu yazıyı okuyan sizin gibi diğer kişiler de ilk defa hizmet almaktadır. O yüzden detaylı olarak düşünmeli, doğru firmayı seçmelidir.

İstanbul böcek ilaçlama hakkında bilmeniz gerekenleri anlattık. Bizim tavsiyemiz acililaclama.com firmasıdır. Tabi ki diğer firmaları araştırmanız, fiyat teklifleri almanız sizin için daha iyi bir seçenek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir