Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği
Hamam Böceği

Hamam Böceği (halk arasında karafatma) bir gecede 5 kilometre yol kat edebilme özelliğine sahip, bir gecede bir binayı baştan aşşağı dolanma kapasitesine sahip bir böcektir. Yumurtalarını çok derin yerlere ve kapalı kaplara bırakmaktadır.

Halk arasında bilinen adıyla HAMAM BÖCEĞİ haşeresini yaşadığınız yerden uzaklaştırmanın etmenin en etkili yolu uzman bir ilaçlama ekibiyle irtibata geçmek ve özel ilaçların bütün yuvalara nüfus etmesini sağlamaktır.

Kafa farmalar genellikle duvar deliklerine, bina boşluklarına, bodrum ve kömürlük gibi hareketliliğin az olduğu yerlere yumurtalarını bırakırlar. Kara fatmaların yazlık ve kışlık yuvaları vardır! yaz aylarında yüzeyde dolaşıp besin arar, kış aylarında 6 ay yuvasında sıcakların gelmesini bekleyebilir. Yumurtalarını bıraktıktan sonra kendi yaşamı sona erse bile daha çok sayıda yavrusu yuvalarından çıkacaktır. karafatma ilaçlaması

Şirket olarak; kara fatma ilaçlatma hizmeti alacak kişilere etüd çalışması yapıyor ve karafatmanın nerede ürediğini ve nereden geldiğinin tespitini yapıyoruz. Neden?

Kara fatmanın yan dairenizde veya kömürlüğünüzde barınması ve çoğalması, evinizde ilaçlama yapılsa bile oradan tekrar gelmesi anlamına gelmektedir. Karafatmanın yuvasını ve yumurtalarını yok etmeden karafatma sorunundan kurtulmak mümkün değildir.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir