Hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri insanların yaşam alanlarına girdiğinde dünya üzerinde bulunan en tehlikeli böcek türleri arasındadır. İzmit ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınızı istila eden diğer tüm haşere çeşitleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. En fazla 6 ay yaşayabilen hamam böcekleri, ölürken bile yumurta bırakabilir. Her yumurta paketi bırakması sırasında 150, 200 adet hamam böceği yavrusu bırakır.
Lağımlarda ürediğinden vücudunda insan sağlığı açısından son derece zararlı virüsler taşır. Hamam böcekleri oldukça pis yerlerde barındığından ve yediği pis yiyeceklerden ötürü kişisel alanlara girdiğinde salya ve dışkı yoluyla aids, mantar ve hepatit gibi bulaşıcı, kalıcı ve tehlikeli hastalıklara neden olur. Kabukları son derece sert olduğundan ölmesi zor olduğu gibi,  sıcağa ve soğuğa karşı da korur. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzey üstüne de tırmanabilir. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilen hamam böcekleri aç 20 gün, susuz ise 1 hafta boyunca yaşayabilir. Aynı zamanda bu canlılar kafası koptuğunda bir hafta boyunca yaşamanı sürdürebilir. Genellikle yaşamak için karanlık ve nemli bölgeleri tercih eder. Yaşam alanlarına binaların logar sistemlerinden, çatılardan, lavabo, banyo ve balkon giderlerinden, şömine ve bacalarından, çamaşır ve bulaşık makinesi aralarından, bahçe katlarından girebilir. Hamam böcekleri ölü fareler, ölü böceklerle ve banyodaki deri döküntülerinden beslenir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı İzmit ilaçlama firmamız gerekli tüm belge ve ruhsatlara sahip olarak hizmet vermektedir. Aynı şekilde kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince onaylı insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlama sonrası şikayetçi olunan alanda uzun bir süre hamam böceğine rastlanmaz.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda hamam böcekleriyle ilgili sorun yaşıyorsanız İzmit böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir