Gümüş böceği ilaçlama

Böcekler, insanlardan sonra dünya üzerinde nüfusu en fazla olan canlılar arasındadır. Birçok yararlı türü olduğu gibi yaşam alanlarına girdiği takdirde beraberinde çok fazla olumsuzluk getireni de vardır. Gümüş böceği de kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde insanlara doğrudan veya dolaylı yolla çeşitli hastalık bulaştırır. İzmit böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için birçok haşere çeşidine karşı olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Açıkta bulunan yiyeceklerin üzerine konaklayarak insanlara birçok hastalık bulaştırabileceği gibi gümüş böceği ortam içinde bulunan kumaş, tahıl, kitap, koli, duvar kağıdı gibi ürünlerle beslenir.
Genellikle nemli, sıcak ve karanlık alanlarda yaşamayı benimseyen bu canlı karton kutu, koli ve kitaplar aracılığıyla insanların yaşam alanlarına sızar. Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Bu böceğin yumurtadan çıkarak, yetişkin bir hal alması ise toplamda 4 aylık bir periyot içinde gerçekleşir. Zorlu yaşam koşullarına karşı son derece aşina olan bu böcek 10 ay boyunca beslenmeden yaşayabilir. 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli olan canlının 300 milyon yıldır faaliyetini sürdürdüğü bilinmektedir. Girdiği alanlar içinde genellikle saat ve duvar yarıkları, kapı ve pencere kenarları gibi yerlerde gizlenerek, yumurtlar.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan İzmit ilaçlama firmasının, aynı zamanda kullandığı ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır.
Ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlar üzerinde de gümüş böceği şikayeti yaşıyorsanız, İzmit böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir