Fareden Kurtulma Yolları

 

fare

Fare; kemirgen gruplarından olan lağım, kanalizasyon, pis su atıkları gibi yerlerde gezindikleri için ve bazı çeşitleri ölü hayvan leşleri ile beslendiklerinden insan sağlığını olumsuz etkileyecek birçok hastalık taşımaktadır.

Ayrıca kemirgen olduklarından çeşitli eşyalarda maddi olarak zarar verebilirler. Çeşitli yerleri kemirirler her yer tırmanabilirler ve çok hızlı olduklarından yakalanmaları kolay değildir.

Fareler çok açlığa dayanıklı olmadıkları için aç kalmaları durumunda bu durum çok az rastlanmakta olsa da uyku sırasında tükürükleri ile uyuşturdukları kulak ve burun gibi insan vücudunu da kemirirler.

Fareden kurtulma yolları olarak yıllardır eski yöntemler çok uygulanmıştır. Kapanlar ve ilaç tozları belirli bölgelere koyularak imha edilmeye çalışılan bu canlılardan bazılarını yakalayıp yok etseniz de fareler genelde toplu halde yaşarlar ve kesin çözüm için ilaçlama yapılması çok önemlidir.

İlaçlama firmaları gitgide artış göstermektedir. Bu konuda önemli olan sağlık bakanlığı çalışma ruhsatının olmasıdır. Biz İzmit İlaçlama olarak şehir genelinde bulunan şubelerimiz ile ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçlar ve konusunda yıllardır deneyim sahibi olmuş ilaçlama yapan teknisyenler ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktayız.

Biz ilaçlama firması olarak sizleri fare ilaçlama, böcek ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama gibi  ilaçlamalar ile sağlınızı tehdit eden yaşam standartlarınızı olumsuz etkileyen bütün zararlı canlılardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir