Evde Fare

Evde Fare

Günümüzde her bölgede her yer ortamda yaşayabilen canlılar arasında olan fare, nüfusun yoğun olduğu bölgelerde insanlara yakın olarak yaşamını sürdürmektedir. Oldukça hızlı ve atik olan bu canlıları yakalamak neredeyse imkansızdır.

Yaşadıkları yerler itibari ile pis su, lağım ve çöplüklerin arasında gezen fare bir çok mikrobu da bünyesinde bulundurmaktadır. Fareden geçen mikroplar nedeni ile ileri derecede hastalanma riski çok yüksektir.

İstedikleri her yere tırmanabilen bu canlı aç kalması durumunda oldukça saldırganlaşabilir. Gece uyuyan insanların kulak ve burunlarını kemirdikleri bilinmektedir. Evde fare görülmesi durumunda bireysel olarak aldığınız ilaçlar sadece o canlıyı öldüreceği için yuvasında bulunan yavrularına ya da diğer farelere etkisi olmayacaktır. Zamanla evinizde fare görmeye devam edeceksinizdir. Bu yüzden evde fare görülmesi durumunda böcek ilaçlama servisleri ile iletişime geçmelisiniz.

Fare ilaçlama konusunda uzman ilaçlama ekibimiz ve ziraat mühendisleri tarafından özel hazırlanan fare ilaçları ile sizlere 7/24 hem ilaçlama öncesi hemde ilaçlama sonrası hizmet vermekteyiz.

 

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir