Çayırova İlaçlama

cayirova-ilaclamaKocaeli ilinin bir ilçesi olan Çayırova, İzmit körfezinin kuzeybatı kesiminde yer alır. 2008 yılında ilçe statüsüne yükselen Çayırova 8 mahalleden oluşmakta ve 100 bine yakın nüfus barındırmaktadır. Çayırova ilaçlama şirketleri ilçenin haşere sorunu olan tüm mekanlarında haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Ekonomisi ağırlıklı olarak sanayi ve ticarete dayalı olan Çayırova halkının önemli geçim kaynakları olarak sanayi işçiliği ve ticareti gösterebiliriz. Otomotiv, elektrik, elektronik, çelik, kimya, plastik, kauçuk, deri, tekstil, gıda ve daha birçok sektörde ülkenin önde gelen sanayi kuruluşlarının bulunduğu Çayırova yeni yatırımlarla hızla ilerlemeye devam etmektedir. Çayırova sınırları içerisinde; Tosb organize sanayi bölgesi, Doğa madencilik, Isuzu, Honda, Suzuki, Kiğılı, Namet, Yapı Kredi bankacılık üssü, Akbank bankacılık üssü gibi önemli kuruluşlara ev sahipliği yapmaktadır.

Haşere sorunu daha çok sanayi tesislerinin imalathane veya depolarında yoğun olarak görülmektedir. Çeşitli ürünlere büyük ölçüde zarar veren haşereler maddi kayıpların yanı sıra ortamda bulunan insanların sağlığı açısından da bir risk faktörüdür. Çayırova ilaçlama servisleri haşere şikayeti olan yerlerde uzaman ekipleri ile haşerelere karşı etkili mücadele sağlamaktadır.

Beslenme türlerine göre farklı ortamlarda görülen haşere türleri büyük tesislerin imalathanelerinde veya depolarındaki ürünlerde görülebilir. Sıcak ve nemli ortamlarda hızla üreyen haşereler barındıkları yerde büyük zararlar vererek maddi kayıplara neden olabilir. Bunları önlemek için ortamda sürekli olarak haşere kontrol yapmak gerekir. Çayırova böcek ilaçlama şirketlerinin bu bölgelerde en çok ilaçlama yaptığı haşereler, hamam böceği, karafatma, sinek, karınca, tahta kurdu, akrep ve fare gibi zararlı haşerelerdir.

Çayırova ilaçlama firmaları arasında tercih yaparken ucuz fiyatlara aldanarak kalitesiz hizmetin olumsuz sonuçlarına maruz kalmamak için, firmanın verdiği hizmetin garantili olmasına, yasal izin belgelerine sahip olmasına ve kullandıkları ilaçların kaliteli onaylı ve ruhsatlı ilaçlar olmasına dikkat etmelisiniz.

, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir