Böcek İlaçlama

Böcekler taşımış oldukları mikrop ve verdikleri zararlarla tehlike oluşturmaktadırlar. Böcek ve fare türlerinden kurtulmak için başvurulacak en doğru yol böcek ilaçlama uygulamalarıdır. Ancak profesyonel ilaçlama yöntemlerine başvurulmalıdır. Böcekler yaşam alanlarımızda yer alan yiyecek ve eşyalarımızın üzerinde dolaşarak salya ve dışkılarını bırakırlar. Bu gibi alanların zararlı haşere türlerinden temizlenerek dezenfekte edilmesi gerekir.

 

Böcekler yumurta bırakarak gezen canlılardır. Dolayısıyla böcek görülen alanların ilaçlama yapılması gerekir. Aksi durumlarda kısa zaman sonra yüzlerce böcekle karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. Böcek ilaçlama işlemleri işinin uzmanı ve Sağlık Bakanlığınca belgeli firmalar tarafınca gerçekleştirilmelidir.

 

Firmamız, haftanın her günü müşterilerine hizmet sunmaktadır.24 saat ulaşabileceğiniz Müşteri Temsilcilerimiz, sizlerden gelecek soru ve randevu taleplerinizi cevaplandırmaktadır. Firmamız, İstanbul, İzmit, İzmir illerinde kesintisiz hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel ilaçlama hizmetimizi hesaplı ilaçlama fiyatları ile sunmaktayız.

 

Böcek İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama/buharlama, püskürtme ve sisleme yöntemleri
  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları/fare düzenekleri

 

Böceklerin insanlara vermiş olduğu zarar ve hasarlar türlerine göre değişmektedir. Çünkü böcekler yaşadıkları bölge ve beslenme türlerine göre oldukça farklılık gösterirler. Haşere ilaçlama yöntemleri böcek türüne göre tespit edilerek uygulanmalıdır. Tek bir ilaç türü ile haşere türlerinden kurtulmak mümkün değildir. Firmamız Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlarla ortamda var olan böcek türüne göre ilaçlama yapmaktadır. En etkili ilaç seçilerek haşere türleri en kısa zaman içerisinde var olduğu ortamdan arındırılmaktadır.

 

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere ve Fare türleri;

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, hamam böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık

 

7 gün 24 saat firmamıza ulaşarak böceklerden kurtulabilirsiniz. İlaçlama ekiplerimizi size en yakın noktada yer alan şubemizden yönlendirerek profesyonel hizmeti kapınıza ulaştırmaktayız.

, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir